اختراعات و تکنولوژی - با بنز خود گفتگو کنید آپشن جدید مرسدس

  جستجو
  Sunday, September 22, 2019 - 1398 يکشنبه 31 شهريور اختراعات و تکنولوژی
منابع خبر ها

بیشتر مطالب ارائه شده  از سایت های روزنامه خراسان (دانش و فناوری) و روزنامه جام جم (کلیک) برگرفته شده است


اختراعات و تکنولوژی های جدید
با بنز خود گفتگو کنید آپشن جدید مرسدس

تاریخ ایجاد   08/15/2011 - 07:24  تعدادمشاهده  901 بازگشت

 مرسدس بنز خودروهای خود را به فناوری جدیدی مجهز می کند که شامل ارائه نمایشگرهای 3D وامکان مکالمه راننده با خودرو می شود.

به گزارش سه نسل به نقل از  popsop ، پس از آن که Audi از تکنولوژی با واسطه انسانی - ماشینی به نام MMI که تاچ پد های پیشرفته تشخیص دهنده حالت های چهره را برای مطالعه سیگنال های آشکار و بازخورد آن ها در دسترس قرار می دهد، پرده برداشت ، مرسدس بنزنیز برای حفظ رقابت ، از جزئیات تکنولوژی جدید خود خبر داد. در این تگپکنولوژی راننده با استفاده از حس لامسه در منوی موجود جستجو کرده و تعقیب حرکت ها و درک آن ها را توسط این فناوری انجام می دهد. نمایش سه بعدی بر روی نمایشگر، امکان دریافت و درک اطلاعات در یک پروسه با قابلیت های درک حسی بیشتر را فراهم خواهد کرد.

با استفاده از سیستم کنترل صوتی که بیشترین بخش از عملکرد ها را پوشش داده و با اشاره ها و تماس های راننده تایید می گردد، در اولین فرصت کارکرد آن بیشتر از گذشته از حس لامسه پیروی خواهد کرد. چنین کارکرد هایی از قبیل بررسی ایمیل یا پیام های تلفنی به زودی محقق می شود.

خصوصیت جدید دیگر در قالب تکنولوژی جستجوی صوتی رایگان امکان گفتگوی راننده با اتومبیل را فراهم می کند. راننده می تواند سوالاتی مانند وضعیت آب و هوا در شهر های مختلف جهان را از دستگاه مطرح کرده و جواب بگیرد.

هنوز زمان عرضه چنین تکنولوژی هایی مشخص نیست، اما بعضی از قابلیت های سیستم مولتی مدیا اینترنتی COMAND پاییز امسال به بازار ارائه خواهد شد. برنامه های کاربردی حمایتی برای فیس بوک، توییتر و گوگل نیز دردسترس مشتاقان قرار می گیرد.
صفحه نخست | نقشه سایت
تمامي حقوق اين سايت متعلق به هزار طرح مي باشد.
طراحی وپیاده سازی توسط شرکت داده پردازی فراتك